گزارش: آیفون ۸ شرکت اپل به پنل اولد خمیده مجهز خواهد بود

در بسیاری از شایعات، اشاره شده است که آیفون پرچم‌دار ۲۰۱۷ شرکت اپل به پنل اولد مجهز خواهد بود و نمایشگر آن، ممکن است همانند برخی از گوشی‌های رده‌بالای اندرویدی دارای لبه‌های منحنی باشد. یک گزارش جدید، نشان می‌دهد که آیفون ۸ اپل، به پنل اولد از جنس پلاستیک مجهز شده است و این موضوع، باعث می‌شود تا شرکت اپل، آیفون جدید خود را با نمایشگر لبه منحنی عرضه نماید. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با وب‌سایت بافناوری، همراه باشید.

یک رسانه کره‌ای با نام Korea Herald گزارش داده است که آیفون‌ پرچم‌دار آینده اپل به پنل اولد مجهز خواهد بود و برخلاف آنچه که پیش‌بینی شده، شرکت اپل از یک پنل اولد پلاستیکی در گوشی‌ رده‌بالای ۲۰۱۷ خود استفاده می‌کند. در همین رابطه، Korea Herald اعلام کرده است:

نسخه اولد آیفون (جدید شرکت اپل) دارای لبه‌های منحنی خواهد بود زیرا شرکت سازنده به سامسونگ دیسپلی، سفارش پنل‌ اولد پلاستیکی (و نه شیشه‌ای) داده است. شرکت سامسونگ دیسپلی، می‌تواند نزدیک به ۱۰۰ میلیون واحد پنل اولد خمیده برای شرکت اپل، تولید نماید.

همان‌طور که در بالا اشاره شد، پنل‌های اولد که شرکت اپل به سامسونگ سفارش داده است؛ از جنس پلاستیک خواهد بود و به دلیل استفاده از یک لایه پلاستیک (به‌ جای شیشه) در ساخت آن‌ها، این پنل‌ها می‌تواند به راحتی خم شود. البته در حال‌حاضر، چندان مشخص نیست که شرکت اپل به دنبال عرضه آیفون‌های جدید خود با نمایشگری با لبه‌های محنی در چهار طرف آن است یا همانند گوشی گلکسی اس ۷ اج، تنها دو طرف از صفحه‌نمایش دارای انحناء خواهد بود.

آیفون ۸ شرکت اپل با صفحه‌نمایش لبه منحنی عرضه خواهد شد

برای اطلاع، شرکت سامسونگ از زمان عرضه گوشی گلکسی Round، از یک لایه پلاستیک در ساخت پنل‌های اولد گوشی‌های هوشمند خمیده خود مانند گلکسی اس ۷ Edge استفاده کرده اما تنها یک یا دو طرف نمایشگر، دارای لبه‌های محنی است.

آیفون پرچم‌دار ۲۰۱۷ شرکت اپل به صفحه‌نمایش قابل‌انعطاف مجهز نخواهد بود اما به منظور متمایزساختن از دیگر گوشی‌های اندرویدی پرچم‌دار در سال آینده، “آیفون جدید شرکت اپل، ممکن است به یک فناوری لمسی جدید مجهز شده باشد و به کمک این فناوری، با لمس هر طرف از دستگاه، آیفون جدید شرکت اپل واکنش بسیار خوبی نشان می‌دهد”.

در حال‌حاضر، هم‌چنین مشخص شده است که شرکت اپل در سال ۲۰۱۷، سه مدل آیفون به بازار عرضه می‌کند و تنها آیفون ۸ به پنل اولد مجهز شده است. این موضوع، بدین معنی خواهد بود که آیفون ۷s و آیفون ۷s از یک پنل LCD همانند آیفون‌های ۲۰۱۶ شرکت سازنده، استفاده می‌کنند و شرک اپل، آن‌ها را با مشخصات سخت‌افزاری بهبودیافته در مقایسه با نسل قبل، ارائه می‌دهد.

منبع phonearena

مقالات مرتبط

ارسال نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * علامتگذاری شده اند.

سایت اینترنتی

ایمیل *

نام *


بافناوری

بافناوری

همکاری با سایت بافناوری

سایت خبری “www.bafanavari.com” به منظور افزایش فعالیت های خود در زمینه انتشار مطالب علمی-فناوری و بالا بردن کیفیت و کمیت مطالب، تصمیم گرفته تا تیم نویسندگان “بافناوری” را گسترش داده و نویسنده جدید جذب کند.

شما می توانید از فرم همکاری با ما استفاده کنید یا به لینک " همکاری با ما " مراجعه کنید یا از طریق ایمیل زیر درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

bafanavarinews@gmail.com