شایعه: شرکت اپل به دنبال عرضه یک آیفون با صفحه‌نمایش قابل‌انعطاف است

شرکت اپل برای ایجاد تغییرات گسترده در گوشی‌های هوشمند آیفون خود که این‌ روزها، طراحی آن به تکرار افتاده است، آماده می‌شود. به همین جهت، یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت اپل، مایکروسافت و گوگل به دنبال همکاری با شرکت ال‌جی دیسپلی برای تامین پنل‌های اولد قابل انعطاف مدنظر خود هستند. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با وب‌سایت بافناوری، همراه باشید.

همان‌طور که در شایعات گذشته آمده است، شرکت اپل برای تامین پنل‌های اولد آیفون پرچم‌دار ۲۰۱۷ خود با سامسونگ دیسپلی، همکاری خواهد کرد. با این‌حال، این سازنده به دنبال عرضه تمامی مدل‌های آیفون خود با صفحه‌نمایش اولد است و به همین جهت، شایعات نشان می‌دهد که شرکت اپل با چندین تامین‌کننده پنل اولد دیگر برای آیفون‌های ۲۰۱۸ خود، مذاکره می‌کند.

از آنجایی‌که تامین پنل اولد برای تمامی مدل‌های آیفون ۲۰۱۷ شرکت اپل در سال آینده برای سامسونگ دیسپلی، دشوار خواهد بود؛ گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که تنها آیفون ۸ به پنل اولد مجهز خواهد بود و آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس که قیمت کم‌تری دارند، به پنل ال‌سی‌دی (LCD) همانند نسل گذشته خود مجهز شده‌اند.

آیفون جدید شرکت اپل با صفحه‌نمایش قابل‌انعطاف در سال ۲۰۱۸ معرفی خواهد شد؟

برطبق یک گزارش تازه منتشرشده از کره‌ جنوبی، ظاهراً شرکت ال‌جی دیسپلی به صورت انبوه، صفحه‌نمایش قابل انعطاف برای اپل تولید خواهد کرد. با این‌حال، به‌نظر می‌رسد که تولید ال‌جی دیسپلی تنها به شرکت اپل محدود نمی‌شود و شرکت گوگل و مایکروسافت نیز از ال‌جی دیسپلی برای تولید پنل‌های اولد قابل‌انعطاف، کمک خواهند گرفت.

اینکه شرکت اپل به دنبال عرضه یک گوشی‌هوشمند آیفون با صفحه‌نمایش قابل‌انعطاف باشد، چندان بعید نیست اما نمی‌دانیم که شرکت مایکروسافت از قرارداد با ال‌جی دیسپلی برای تامین پنل‌ اولد انعطاف‌پذیر، چه هدفی را دنبال می‌کند.

البته در حال‌حاضر، تولید انبوه پنل‌های اولد قابل‌انعطاف و فروش جهانی یک محصول مجهز به آن برای ال‌جی دیسپلی، غیرممکن است و به همین جهت، انتظار داریم که اولین محصولات مجهز به پنل‌های انعطاف‌پذیر ال‌جی در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شود.

منبع bgr

مقالات مرتبط

ارسال نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * علامتگذاری شده اند.

سایت اینترنتی

ایمیل *

نام *


بافناوری

بافناوری

همکاری با سایت بافناوری

سایت خبری “www.bafanavari.com” به منظور افزایش فعالیت های خود در زمینه انتشار مطالب علمی-فناوری و بالا بردن کیفیت و کمیت مطالب، تصمیم گرفته تا تیم نویسندگان “بافناوری” را گسترش داده و نویسنده جدید جذب کند.

شما می توانید از فرم همکاری با ما استفاده کنید یا به لینک " همکاری با ما " مراجعه کنید یا از طریق ایمیل زیر درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

bafanavarinews@gmail.com