ارائه‌ی Android Nougat 7/0 برای گوشی های جدید Huawei

به دنبال گوشی‌های HTC ، سامسونگ و سونی ، شرکت Huawei  نیز اعلام کرده‌است که تصمیم دارد آخرین نسخه‌ی نرم‌افزاری اندروید یعنی Android Nougat 7/0 را ارائه کند. این به روز‌رسانی همزمان با رابط کاربری EMUI 5/0 ROM در اوایل سال آینده ارائه خواهد شد. البته به روز‌رسانی نرم‌افزار فقط برای تعداد محدودی از گوشی‌های هوشمند امکان پذیر می باشد.

شرکت Huawei اعلام کرده‌است که گوشی‌های هچون Huawei Nova Plus ، Huawei Nova ، Huawei P9 Lit ، Huawei P9 Plus، Huawei P9 Huawei Mate 8 ، از جمله گوشی‌هایی هستند که قرار است در اوایل سال ۲۰۱۷ به روز‌رسانی Nougat را دریافت کنند. هنوز تاریخ دقیقی برای ارائه آن اعلام نشده‌است. تمام گوشی‌های هوشمندی که به آنها اشاره شد در یک سال گذشته به بازار آمده‌اند و شرکت Huawei هنوز از اینکه آیا تصمیم دارد این به روز‌رسانی را برای گوشی‌های قدیمی تر خود نیز ارائه کند یا نه، حرفی نزده‌است.

همچنین شرکت Huawei این موضوع را متذکر شده‌است که گوشی‌های هوشمند Mate 8 و P9 جزء اولین گوشی‌هایی هستند که Android Nougat 7/0 را دریافت خواهند کرد و در ادامه دیگر گوشی‌ها نیز از این به روز‌رسانی بهره خواهند برد. رابط کاربری EMUI 5/0 بر اساس Android 7/0 Nougat از ابتدا بر روی گوشی Huawei Mate 9  که ماه پیش به بازار عرضه شد، در حال اجراست.

بهبود EMUI 5/0 ROM

شرکت Huawei ادعا می کند که رابط کاربری جدید EMUI 5/0 ROM پیشرفت های بسیار زیادی در زمینه طراحی و امنیت خواهد داشت. در بعضی از اخبار فناوری Huawei به این موضوع اشاره کرده است که با استفاده از رابط کاربری جدید EMUI 5/0 کاربر می تواند فقط با دو یا سه کلیک ، ۹۰ درصد از عملیات اصلی گوشی را فعال کند. به علاوه ماشین یادگیری متوجه می شود که کدام نرم افزار بیشتر مورد استفاده‌ی کاربر قرار گرفته است و منابع به طور خودکار بهینه سازی می شوند. همچنین این رابط کاربری دارای مدیریت توان بهبود بخشیدن به کارکرد باتری می‌باشد. EMUI 5/0 همچنین  دارای App Lock می‌باشد که این اجازه را به کاربر می‌دهد که بعضی از نرم افزار های خاص مانند : Facebook ، WhatsApp و یا هر نرم افزار دیگری رابا یک پسورد منحصر به فرد برای امنیت بیشتر قفل کند.

 

منبع gadgets

مقالات مرتبط

ارسال نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * علامتگذاری شده اند.

سایت اینترنتی

ایمیل *

نام *


بافناوری

بافناوری

همکاری با سایت بافناوری

سایت خبری “www.bafanavari.com” به منظور افزایش فعالیت های خود در زمینه انتشار مطالب علمی-فناوری و بالا بردن کیفیت و کمیت مطالب، تصمیم گرفته تا تیم نویسندگان “بافناوری” را گسترش داده و نویسنده جدید جذب کند.

شما می توانید از فرم همکاری با ما استفاده کنید یا به لینک " همکاری با ما " مراجعه کنید یا از طریق ایمیل زیر درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

bafanavarinews@gmail.com